Little Bad Girl, 1.díl

11. ledna 2014 v 12:02 | Wendyss |  little bad girl
Ták :D No co jste ode mě mohli čekat :D Nová povídka ! :D Doufám že vás zaujme, ostatní dopíšu potom :P :D

Už mě to tu začínalo štvát! Všude kolem jen lidi, kteří se mi posmívají. Co jsem udělala špatného?! Nic! Nemám tu ani jediného kamaráda. Chci jít do jiné školy, ne tady se samými puberťákami kteří mě šikanují. Už se strašně moc těším až půjdu domů a dostanu další ránu do nosu! Naštvaně jsem házela věci do aktovky když v tom jsme uslyšela hlas.
"Hej, Sheron! Půjdeš si s námi zapálit? Ale promiň, já zapoměl že ti to maminka nedovolí! Já zapoměl že ty jsi tak zbabělá že to nedokážeš!" Už zase mě provokují! To není možné...
"Drž už tu svoji sprostou hubu!" Neudržela jsem se. Asi jste si mysleli, že když jsem neoblíbená, šikanovaná a podobně, asi budu nějaká chudinka. Ne! Já se umím bránit!
"Cos to řekla?!" Byli jsme na školní chodbě, vlastně jsem si ještě chtěla dokončit jednu úlohu, ale jak jsem to uslyšela, naházela jsem všechny věci do batohu, zapnula ho a pelášila pryč.
Samozřejmě se pustil za mnou. Proč, proč, proč?! Jasně, protože mě nenávidí! Jenže proč mě nenávidí? Proč jsem se vůbec stala tak neoblíbenou? Seběhla jsem tři schodiště a mohla jsem vyrazit ven. Utíkala jsem co mi nohy stačily, no ještě že bydlím hned vedle školy. Půl metra před autem jsem přeběhla přechod a pelášila domů. Když jsem odemykala, uslyšela jsem jen: "Zítra si to vypiješ!" Hm, no nevím jestli budu mít zrovna zítra takovou žízeň. Mimochodem, jmenuji se Sheron Shine, je mi čtrnáct roků a už od první třídy jsem velmi neoblíbená a šikanují mě. Vítejte v mém světě.
***
Ráno mě probudila mamka. Nechtělo se mi do školy, no ale alespoň jsem věděla že tentokrát si na mě nepříjdou. Ne, neměla jsem v batohu zbalenou pistol, ale měla jsem jinou zbraň. Tu, která je silnější než všechny jiné... Půl hodiny mi trvalo se nachystat a pak jsem pelášila do školy. Opět jsem přeběhla přechod jen půl metra před autem, ktzeré na mě okamžitě začalo troubit. Vždyť proč se tak šetřit, je možné že moje zbraň přece jen fungovat nebude a dopadla bych stejně. Hned jsem uslyšela chcechtání puberťáků a slyšela jsem, že se ke mě blíží kroky. Zrychlils jsem. Už jsem byla skoro ve škole... Ještě kousek! No tak, Sheron, ty to zvládneš! Někdo už mě ale stihl chytit za rameno.
"Počkej přece! Ty se mě bojíš?" Řekl vysoký kluk s hnědými vlasy a zeleno-modrými oči. Celkem fešák, řekla bych kdyby mě nešel šikanovat.
"Ne," zalhala jsem prostě a ušklíbla se na něj. "Nebojím se tě, takže se do mě klidně pusť. Já mám ale zbraň, kterou ty nemáš! Zajímá tě co to je? Tohle!" Vrazila jsem mu pořádnou facku.
Ne, fackování moje zbraň není, ale sebevědomí. Věřit si že dokážu všechno.
"Hele, co je?! Já tě nejdu šikanoat, chtěl jsem se jen představit!" No nazdar... Trapas jako něco...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurélie Aurélie | Web | 11. ledna 2014 v 21:26 | Reagovat

chudák holka... jsem ráda, že se mu postavila :)

2 Zzz Zzz | E-mail | Web | 13. ledna 2014 v 16:56 | Reagovat

Hodně dobrý začítek. Ihned dej další. Kontrola affs na blogu.

3 thranduil-thranduil thranduil-thranduil | 5. března 2014 v 7:43 | Reagovat

zajímavý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji, že jste tento blog navštívili a určitě se někdy zase stavte :)