Leden 2014

Tentokrát už opravdu... na to všechno seru!

14. ledna 2014 v 14:25 | Wendyss
Tentokrát jssem se rozhodl, že se stejně na všechno vykašlu a budu mít nový blog :D ještě ho nemám vytvořenej, ale adresa bude wicky-blog.blog.cz. Jj já vím jmenuji se Vendula a mám přezdívku Wicky, ale tak co xD se kdyžtak jukněte na druhej blog, děkca! ;D

Jediná chyba a zhroutí se celý svět... Fuck

13. ledna 2014 v 17:27 | Wendyss |  Můj deník
Tohle píšu z důvodu, že se necejtím zrovna nejlíp. Nevim proč, nic špatného jsem neudělala, ani nikdo mi nic špatného neudělal. Vnku je už ale docela tma. Kamarádka nemůže přijít. Mamka je pryč. Taťka uspává mého maléjo bratra. Fuck, fuck, fuck. Prostě pocit samoty... Pocit, že lidi které milujete už nikdy neuvidíte... A já nevím proč. Fuck again.

Nejradči bych vyběhla ven do té velké tmy. V učích bych měla sluchátka a poslouchala svoji oblíbenou píseň - Roxette - Listen to your heart Piano Version. To bych si ji ale nejdřív musela stáhnout do své Mp4. Nikde nikdo, jen já. Houpám se na houpačce, která nějak podezřele vrže. Začnu se bát. A to se mi líbí... Mám pocit, jako bych si tohle všechno zasloužila. Trpět a nevědět proč. Houpačka vrže dál. Usyším kroky. Potom jen tiché "ahoj". Otočím se. Všechny mé starosti zmizí a vykouzlí se mi úsměv na tváři. Lampy zhasnou. A já onou osobu znovu nevidím. Úsměv se mi z tváře vytratí. A je všechno jako dřív. Hlavu si položím do kolenou a rozbréčím se. Přitom poslouchám moji oblíbenou písničku a zároveň vrzání houpačky. Tohle je můj život. My fucking life.

Little Bad Girl, 1.díl

11. ledna 2014 v 12:02 | Wendyss |  little bad girl
Ták :D No co jste ode mě mohli čekat :D Nová povídka ! :D Doufám že vás zaujme, ostatní dopíšu potom :P :DPlánuji novou povídku!

8. ledna 2014 v 16:31 | Wendyss |  Ostatní
Čau, tak se zase vracím :D Článek jsem smazala protože jsme zjistila že tady je moje pravé místečko :D Takže, chtěla bych vám jen říct, že plánuji novou povídku, kterou si dávám za úkol psát alespoň do dalšího nového roku :D No tak to zas ne, třeba do toho listopadu 2014 bych to ale mohla zvládnout :D No uvidíme :D Bude se jmenovat Little Bad Girl aneb Malá Zlobivá holka.

Bude to o čtrnáctileté holce, která je velmi neoblíbená. Stýká se s šikanou, ovšem kdysi k ní čirou náhodou příjde velmi milý kluk, dají se do řeči, on jí představí její partu, potom příjde první polibek... Když se ale little bad girl jménem Sheron Shine (tak se jmenuje) dozví, že má její kluk už osmnáct let, zhrozí se. Začne se bát že jí něco udělá, už potom, co ji všichni alespoň o tři roky starší než ona nutí pít alkohol, brát drogy a kluci ji dokonce nutí se před jejím klukem Jacksonem líbat. Jacksonovi je to úplně jedno, ovšem Sheron vážně miluje. Ona by ale radči zůstala neoblíbená, než být hračkou náctiletých feťáků...

Jestli vás to zaujmulo, první kapitoly čekejte okolo dneška, zítřa pozítřka :P :D Ale myslím že to nevydržím a začnu psát už teď :D Má to ale vůbec cenu? Napište jestli by jste to četli, prosím :D Wendyss

"Já nežiju. Já jen neumírám."

3. ledna 2014 v 18:06 | Wendyss |  Ostatní
Měli by jsme být vděční zato, že nás "cosi" stvořilo a my můžeme žít. Jenže bez rodiny, bez přátel, bez úsměvů, bez radosti a bez srandy to život není. Je to jen "neumírání". V tom je velký rozdíl. Já si nestěžuji, nadpis článku jsem totiž vymyslela já, no kdyby jste mě znali... No nic. Jenže já si myslím, že každý má nějaké přátele, rodinu, koníčky... A ty může ve svém životě využít a zlepšit si ho tak. A víte co má úplně úplně každý? Odvahu. Odvahu na to ukázat své zuby, usmát se na svět a zlepšit se v "žití". A když už se stane něco, po čem jste zrovna netoužili (jako by se vám toho stalo málo, že?), neřeště HO, JI nebo TO. Prostě se škodolibě zasmějte a úsměv hned´běžte předvést tomu člověkovi :33. Netroufám si vám radit více, i když vím, že kritiky tu bude stejně moc (ano, umím předpovídat budoucnost, vy to nevíte? :P).


Vaše nyní úsměvavá WendyssSmile and the world, even in the worst of times ...
And for a moment forget the worst ...

Inspirace versus opakování?

2. ledna 2014 v 16:24 | Wendyss |  Téma týdne-TT
Hodně lidí v dnešní době štve jejich návštěvnost, dokonce jak jste si mohli všimnout i mě. Jak procházejí jiné blogy (pozn. to já zase nedělám), říkají si: Chtěl/a bych mít blog jako on! No, začínají prostě závidět. Nejdříve se nechají jen inspirovat, no potom to přejde až k opakování. I já už jsem něco takového zažila. Ale přestaňme se bavit o mě. Hodně mě totiž naštvalo, když já napíšu nějaký článek, vymyslím si nějakou přezdívku a za týden to všechno uvidím na jiném blogu, no nemám pravdu? No tak, zkusme si uvést příklad. Kdysi si jedna spolužačka založila blog a měla na něm přeezdívku "Bětyss". Ano, spousta lidí by řeklo že je to náhoda, ale když je to moje spolužačka tak to jen tak nějaká náhoda asi nebude. Proto bych nyní chtěla říct všem blogerům i blogerkám, ať si pod články dávají zdroje, na jakékoliv obrázky dávají zdroje a i když to někdy nepomůže, podle mě to rozhodně není na škodu. A chtěla bych ještě dodat, že jelikož to moc k tématu týdne není, omlouvám se. Inspirace je úplně něco jiného než opakování.

2014 - nový rok, nový život

1. ledna 2014 v 15:02 | Wendyss |  Můj deník
Omlouvám se, že jsem se neozvala už od Vánoc, prostě nebyla nálada, nebyla inspirace, nebyla návš... Nestěžuji si :D. Snad mi to odpustíte, každopádně přeji mnoho štěstí a zdraví do nového roku 2014 :-) Ať se nenudíte, ať dosáhnete svých přání a dojdete až do cíle :). Přeji větší návštěvnost na blogu než mám já ( :D ), přeji vám ať je tento rok lepší než těch 2013 roků před tím :D Ať se vám daří prostě se vším :-)

Děkuji, že jste tento blog navštívili a určitě se někdy zase stavte :)