moje ďábelská škola-16.část

10. února 2013 v 14:21 | wendyss
"Na to vám neskočíme!" řekla Leon. "A na co?" zeptala jsem se mile a usmála jsem se. Samozdřejmě že na to skočí, neví ani co máme v plánu. "Jé, to je ale hezký pokoj." chovala jsem se jako blázen. Trina s Leon na sebe mrkli, my na sebe se Stefem taky, protože jsme věděli, co myslí a to jsme přesně chtěli. "Hele co to má bejt?!" zeptala se Trina nechápavě. "Forek na vás!" vypadlo ze Stefa. "Stefe!" ťukla jsem se do hlavy a podívala se na něj. "Nějak vám to nevyšlo!" vysmívali se nám Leon s Trinou.

"Příště na ten forek půjdu sama!" řekla jsem Stefovi. "Promiň, příště běž radči vážně sama." řekl. "Jo to půjdu." Sedla jsem si na sedačku. "Chceš něco k pití?" zeptala jsem se Stefa. "Jo vodu prosím." řekl. "Dobře támhle jsou sklínky a támhle kohoutek." řekla jsem a usmála se. "Ehm.." řekl Stef. "Dobře, udělám si to." "Promiň, ty mi zkasíš forek na ně a já ti budu dělat pití?" kejvla jsem na Leon s Trinou.

"Pardon, na nás forky neplatí." řekla Trina a společně s Leon se zasmáli. "Ale málem jste na to skočili." řekla jsem. Leon s Trinou se na mě podívali typem: Ty nám neřekneš co jste na nás vymysleli? "Ne." řekla jsem protože jsem pochopila. "Já ti to taky říkám!" vypadlo z Leon. "Co?!" na ni Trina. Leon se přetvařovaně usmála a taky přetvařovaně zasmála.

Najednou k nám do pokoje vtrhlo blbo-čuně s nějakými dalšíma blbo-čuňatama. "Vodpalte." řekla jsem klidně. "Jo to jsme čekali." řekli a vyšli ze dveří. "Nechápu co to mělo znamenat, vždycky jsou tak vlezlý?" zeptala se mě Leon. "Jo, to jsou, ale promiň, s tebou se nebavím." řekla jsem. Leon s Trinou zase někam šli. "To bude další forek na tebe." řekl Stef. "Jo já vim." Šla jsem si udělat pití.

Když jsem ho měla udělané, sedla jsem si vedle Stefa na sedačku a napila jsem se. "Nebaví mě to tu nepudem jinam?" zeptala jsem se Stefa. "Jo, mě taky ne, nemáte tu telku." řekl Stef a zasmál se. "Kvůli komu asi?" řekla jsem. "Kvůli mé ex-přítelkyni?" zeptal se. "A kvůli mé ex-kámošce." dopověděla jsem za něj. "Tak jdem k tobě se dívat na telku?" zeptala jsem se Stefa. "Jo tak pojďme." Vyšli jsme ze dveří.

Líbilo? Pokračování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sarah, trtrtre Sarah, trtrtre | Web | 11. února 2013 v 14:35 | Reagovat

Pěkný.

[Smazaný komentář] Tenhle kom určitě odstraní!:P

2 Domissi Domissi | Web | 11. února 2013 v 16:09 | Reagovat

Ahoj,chtěla bych tě poprosit,jestli bys mi nedala nějaké otázky na blog...pod desingem zmáčkni na odkaz a šup dej otázky...moc moc díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkuji, že jste tento blog navštívili a určitě se někdy zase stavte :)